معرفی آزمون های منطق


منبع مطالعه درس فلسفه و منطق برای کنکور، ۳ کتاب فسلفه ی سوم، منطق سوم و فلسفه ی پیش دانشگاهی می باشد که در کنکور سراسری 10 سوال از 25 سوال، مربوط به درس منطق (منطق سوم) می باشد که برای پاسخ گویی به هر سوال حدود یک دقیقه زمان دارید. درس منطق به معنای درست اندیشیدن است. هدف از تدریس این درس در مدارس افزایش مهارت تفکر کردن می باشد. در گذشته درس منطق در فلسفه گنجانده شده بود و این درس شاخه ای از فلسفه نامیده می شد. اما پس از سال ها بررسی محققین به این نتیجه رسیدند که علم منطق بحث گسترده ای است و باید به صورت مجزا آن را تدریس کرد.

همانطور که می بینید انواع آزمون های این درس به همراه توضیحات در قسمت پایین صفحه آورده شده است که به شما اطمینان می دهیم با شرکت در این آزمون ها و تهیه بسته آموزشی گیتی آزمون نتیجه قابل قبولی در آزمون سراسری به دست خواهید آورد.


آزمون طبقه بندی شدهتعداد : 39

این دسته از آزمون ها شامل سوالاتی هستند که از فصل یا بخش مشخصی از یک درس انتخاب شده اند. کارشناسان ما این آزمون ها را به داوطلبانی توصیه می کنند که می خواهند توانمندی خود را در بخش های مختلف یک درس به صورت مجزا مورد بررسی قرار دهند و با توجه به مشاوره های هوشمند سامانه گیتی آزمون آمادگی خود را در آن بخش ارزیابی نمایند. به طور مثال آزمون های فصل دوم ریاضی هفتم که در بسته آموزشی این پایه تحصیلی قرار دارند از این نوع می باشند.آزمون جامعتعداد : 28

این مجموعه از آزمون ها شامل سوالاتی منتخب از بین چندین هزار سوال تالیفی و مسابقاتی می باشد که با در نظر گرفتن نکات آموزشی استاندارد طراحی و تنظیم شده اند. این آزمون ها شامل چند فصل یا تمامی فصول از یک کتاب درسی و یا شامل موضوعات یک درس در پایه های مختلف تحصیلی هستند، به عنوان مثال آزمون جامع دین و زندگی برای تمامی پایه های تحصیلی مرتبط با کنکور سراسری طراحی شده است که در برگیرنده تمام موضوعات این درس نیز می باشد. این گروه از آزمون ها را به داوطلبانی توصیه می کنیم که در مرحله جمع بندی دروس می باشند و می خواهند نسبت به عملکرد خود در فرآیند آزمون شناخت کامل تری پیدا کنند و سطح آمادگی خود را در یک درس به طور کامل بسنجند.آزمون کنکور سراسریتعداد : 2

این مجموعه از آزمون ها شامل سوالات کنکور های سراسری پیشین بدون هیچ گونه تغییری می باشد یعنی داوطلب شرایطی کاملا مشابه آزمون سراسری را تجربه می نماید. این دسته از آزمون ها به داوطلبانی توصیه می شود که می خواهند دقت و سرعت تست زنی خود را مورد سنجش قرار داده و با سوالات کنکوری آشنا شوند.