معرفی آزمون های علوم اجتماعی


در کنکور سراسری از  درس علوم اجتماعی و جامعه شناسی تعداد 20 سؤال طرح می‌شود که از کتاب جامعه شناسی (1)، چهار سؤال و از کتاب جامعه شناسی (2)، پنج سؤال و از کتاب علوم اجتماعی پیش دانشگاهی حدود (11) سؤال می باشد.

مطالعه دروس علوم اجتماعی و جامعه شناسی باید مستمر و بدون وقفه باشد و هرگز قطع نشود در غیر این صورت زحمات قبلی شما از بین می‌رود و مجبور خواهید بود دوباره کارتان را از اول شروع کنید. پس از مطالعه دقیق این درس بهتر است آزمون های برگزیده و جامع گیتی آزمون را شرکت کنید و عملکرد خود را مورد ارزیابی و سنجش قرار دهید.

تعداد و انواع آزمون های موجود در سامانه  همراه با محتوا و کاربرد هر آزمون به صورت تفکیکی در پایین صفحه لیست شده است که شما می توانید با انتخاب دکمه لیست آزمون، جزئیات مربوط به آن را مشاهده نموده و آزمون دلخواه خود را انتخاب نمایید.

 
 


آزمون جامعتعداد : 110

این مجموعه از آزمون ها شامل سوالاتی منتخب از بین چندین هزار سوال تالیفی و مسابقاتی می باشد که با در نظر گرفتن نکات آموزشی استاندارد طراحی و تنظیم شده اند. این آزمون ها شامل چند فصل یا تمامی فصول از یک کتاب درسی و یا شامل موضوعات یک درس در پایه های مختلف تحصیلی هستند، به عنوان مثال آزمون جامع دین و زندگی برای تمامی پایه های تحصیلی مرتبط با کنکور سراسری طراحی شده است که در برگیرنده تمام موضوعات این درس نیز می باشد. این گروه از آزمون ها را به داوطلبانی توصیه می کنیم که در مرحله جمع بندی دروس می باشند و می خواهند نسبت به عملکرد خود در فرآیند آزمون شناخت کامل تری پیدا کنند و سطح آمادگی خود را در یک درس به طور کامل بسنجند.آزمون برگزیدهتعداد : 4

این دسته از آزمون ها در بر گیرنده سوالاتی برگزیده از میان سوالات کنکور های سراسری پیشین می باشد و به داوطلبانی توصیه می شود که هدفشان آشنایی با سوالات کنکوری است و می خواهند خودشان را در شرایطی مشابه آزمون سراسری ببینند و دقت و سرعت تست زنی خود را مورد ارزیابی قرار دهند.آزمون کنکور سراسریتعداد : 2

این مجموعه از آزمون ها شامل سوالات کنکور های سراسری پیشین بدون هیچ گونه تغییری می باشد یعنی داوطلب شرایطی کاملا مشابه آزمون سراسری را تجربه می نماید. این دسته از آزمون ها به داوطلبانی توصیه می شود که می خواهند دقت و سرعت تست زنی خود را مورد سنجش قرار داده و با سوالات کنکوری آشنا شوند.