جایزه 100 دلاری

  تاریخ انتشار : ۱۹:۰۳ ۱۳۹۷/۰۸/۲۴

  دسته : اطلاعیه ها

  دفعات بازدید : 1201

سامانه هوشمند گیتی آزمون با همکاری معلمان و مشاوران با تجربه و با بهره مندی فن آوری روز دنیا, بسته های آزمون ریاضی استاندارد برای مقاطع تحصیلی هفتم، هشتم، نهم، دهم متوسطه در قالب 50 آزمون تک درس و 2 آزمون سفارشی و درسنامه ی اختصاصی کامل کتاب ریاضی را آماده نموده است ارزش این بسته های آموزشی 280 هزار تومان بوده که با تخفیف استثنایی  85 درصدی برای دانش آموزان عزیز به رقم 42 هزار تومان  کاهش یافته و در سامانه عرضه میشود جهت استفاده از کد تخفیف ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید پس از انتخاب بسته ی مورد نظر در زمان پرداخت کد GtA22 را وارد نمایید همچنین از میان دانشآموزانی که از این بسته ها استفاده می کنند به قید قرعه اسکناس صد دلاری به عنوان پاداش تقدیم میگردد.
مراسم اهدای این جایزه به صورت زنده در اینستاگرام پخش خواهد شد.

 نحوه خرید بسته های آموزشی GTA22

1- ابتدا وارد حساب کاربری خود در  gitiazmoon.com  شوید. در قسمت منو سمت راست روی بسته های آموزشی/ تهیه بسته آموزشی  کلیک نمایید. 

2- در صفحه جدید باز شده سمت چپ پایه تحصیلی خود را انتخاب نمایید.

3- جزئیات بسته آموزشی نشان داده می شود. در صورت داشتن کد تخفیف، کد را در قسمت استفاده از کد تخفیف وارد نمایید و روی اعمال کد تخفیف کلیک نمایید.

4- در صفحه جدید نحوه خرید خود را انتخاب نمایید.

5- برای مشاهده لیست بسته های آموزشی، از طریق منوی سمت راست روی گزینه بسته های آموزشی/ لیست بسته های آموزشی من کلیک نمایید.

ما را در اینستاگرام و تلگرام دنبال کنید و از جدیدترین اخبار مطلع شوید.

https://instagram.com/gitiazmoon_com

https://t.me/gitiazmoon_com

 

ارسال دیدگاه

  نام و نام خانوادگی
 ایمیل
  متن دیدگاه
  کد امنیتی