انواع آزمون ها


آیا می دانید که آزمون ها در گیتی آزمون طوری طراحی شده اند که نه تنها تمام مباحث آموزشی مورد نیاز را پوشش می دهند، بلکه می توانید با استفاده از آنها تبحری پیدا کنید که در هر گونه آزمون رقابتی اعم از کنکور های سراسری و یا مسابقات علمی مختلف، بالاترین امتیاز ها را از آن خود کنید؟!


آزمون موضوعی

این مجموعه از آزمون ها شامل سوالاتی منتخب از موضوعی خاص در یک درس مشخص می باشد که برای یک پایه تحصیلی یا چندین پایه تحصیلی مشترک می تواند مورد استفاده قرار گیرد. به طور مثال آزمون هایی که در موضوع قرابت معنایی از درس ادبیات و زبان فارسی برای پایه های مختلف تحصیلی طراحی شده اند از این نوع می باشند.
گیتی آزمون این آزمون ها را به داوطلبانی توصیه می کند که پس از مطالعه موضوعی از یک درس می خواهند خود را مورد سنجش قرار دهند و با توجه به گزارشات ویژه این دسته از آزمون ها به نقاط ضعف و قوت خود در این موضوع خاص شناخت پیدا کنند.


آزمون طبقه بندی


این دسته از آزمون ها شامل سوالاتی هستند که از فصل یا بخش مشخصی از یک درس انتخاب شده اند. کارشناسان ما این آزمون ها را به داوطلبانی توصیه می کنند که می خواهند توانمندی خود را در بخش های مختلف یک درس به صورت مجزا مورد بررسی قرار دهند و با توجه به مشاوره های هوشمند سامانه گیتی آزمون آمادگی خود را در آن بخش ارزیابی نمایند. به طور مثال آزمون های فصل دوم ریاضی هفتم که در بسته آموزشی این پایه تحصیلی قرار دارند از این نوع می باشند.


آزمون جامع


این مجموعه از آزمون ها شامل سوالاتی منتخب از بین چندین هزار سوال تالیفی و مسابقاتی می باشد که با در نظر گرفتن نکات آموزشی استاندارد طراحی و تنظیم شده اند. این آزمون ها شامل چند فصل یا تمامی فصول از یک کتاب درسی و یا شامل موضوعات یک درس در پایه های مختلف تحصیلی هستند، به عنوان مثال آزمون جامع دین و زندگی برای تمامی پایه های تحصیلی مرتبط با کنکور سراسری طراحی شده است که در برگیرنده تمام موضوعات این درس نیز می باشد.
این گروه از آزمون ها را به داوطلبانی توصیه می کنیم که در مرحله جمع بندی دروس می باشند و می خواهند نسبت به عملکرد خود در فرآیند آزمون شناخت کامل تری پیدا کنند و سطح آمادگی خود را در یک درس به طور کامل بسنجند.


آزمون سفارشی


در این قسمت شما داوطلب عزیز قادر خواهید بود در هر ساعت از شبانه روز با توجه به نیاز خود اقدام به ساخت آزمون نموده و با انتخاب مواردی همچون موضوع، فصل و پایه تحصیلی ... آزمون مورد نظر خود را سفارش دهید تا سامانه با توجه به درخواست شما در همان لحظه با استفاده از بانک سوالات گیتی آزمون به صورت کاملا هوشمند آزمون شما را طراحی و در اختیارتان قرار دهد.
کارشناسان ما این دسته از آزمون ها را طراحی کرده اند که بتوانید با شناخت توانایی خود فرصت بهبودی برای تسلط روی موضوعاتی که در آزمون سفارش داده اید بدست آورید. توصیه می کنیم بسته های آموزشی که در برگیرنده آزمون های سفارشی می باشند را حتما تجربه کنید و از امکاناتی که برای شما در نظر گرفته ایم لذت ببرید.


آزمون برگزیده


این دسته از آزمون ها در بر گیرنده سوالاتی برگزیده از میان سوالات کنکور های سراسری پیشین می باشد و به داوطلبانی توصیه می شود که هدفشان آشنایی با سوالات کنکوری است و می خواهند خودشان را در شرایطی مشابه آزمون سراسری ببینند و دقت و سرعت تست زنی خود را مورد ارزیابی قرار دهند.


آزمون امتحانی


این دسته از آزمون ها در برگیرنده سوالاتی منتخب از میان نمونه سوالات امتحانی سال های پیشین می باشد و به داوطلبانی توصیه می شود که هدفشان آشنایی با سوالات امتحانی است و می خواهند خودشان را در شرایطی مشابه آزمون پایانی ببینند و خود را مورد ارزیابی قرار دهند.


آزمون کنکور سراسری


این مجموعه از آزمون ها شامل سوالات کنکور های سراسری پیشین بدون هیچ گونه تغییری می باشد یعنی داوطلب شرایطی کاملا مشابه آزمون سراسری را تجربه می نماید. این دسته از آزمون ها به داوطلبانی توصیه می شود که می خواهند دقت و سرعت تست زنی خود را مورد سنجش قرار داده و با سوالات کنکوری آشنا شوند.